Oceán možností na Mobitexu v Brně | POLSTRIN DESIGN

Oceán možností na Mobitexu v Brně

Na mezinárodním veletrnu nábytku Mobitex v Brně jsme se představili pod mottem Oceán možností.

 

 

S nadsázkou můžeme říct, že díky řemeslné výrobě, která není sériová, ale naopak si zakládá na originalitě a individualitě, dokážeme vyrobit nekonečné množství variant výrobků. Ve standardní nabídce máme sedací soupravy, křesla, postele a drobné solitéry, kterým umíme vtisknout ojedinělý charakter díky volbě potahového materiálu nebo jeho kombinaci, díky rozměrům vybraných dílů, díky zvolenému typu a materiálu podnoží nebo díky funkčním i dekoračním doplňkům. V oceánu našich možností se snažíme vyjít vstříc našim zákazníkům a vyrobit tak pro ně „ten jejich“ kus nábytku, ve kterém se bude zrcadlit jejich osobní vkus, styl a potřeby

Nad rámec naší standardní výroby se specializujeme na zakázkovou výrobu na základě požadavků investorů ze soukromé i veřejné sféry. Dokážeme tak vybavit čalouněným nábytkem například recepce, haly, konferenční místnosti, kanceláře, čekárny, kina apod. Tyto zakázky jsou tvořené na míru, jsou mnohdy výzvou jak pro vývoj a design, švadleny i čalouníky. To vše poctivě s ohledem na tradici a rozvoj čalounického řemesla.

 

 

Na veletrhu mohli zákazníci poprvé vyzkoušet novou sedací soupravu Maira, která získala první místo v soutěži Grand Prix v kategorii progresivní design. Cenu převzal 26.4. na mezinárodním veletrhu Mobitex v Brně Ing. Ondřej Pacák, jednatel společnosti.