Pozvedněte svou zahradu k dokonalosti | POLSTRIN DESIGN

Pozvedněte svou zahradu k dokonalosti

POLSTRIN DESIGN, s.r.o. nabízí nový stylový zahradní nábytek od dánské firmy SACK it, který nemá na českých zahradách konkurenci. Tradiční kov nebo dřevo nahradil chytrý textil, důraz je kladen na funkčnost a pohodlí jeho uživatelů. Vybraný model si můžete prohlédnout v prodejně Polstrin v Hradci Králové.  

Každá zahrada je originální a jedinečná, tak jako její majitelé. Některé jsou plné květin, jiné přetékají hojností plodů nebo vybízí k meditaci. Všechny zahrady si ale zaslouží pohodlný a stylový nábytek. 

POLSTRIN vsadil na současný design a přivezl do Čech výrobky firmy SACK it. Tento mladý zástupce kvalitního severského designu se v Evropě již stihnul zabydlet, v Česku je zatím nováčkem. Jeho výrobky jsou nezaměnitelné s jinými, jejich autoři se nebojí experimentovat a výsledkem jsou jedinečné pytle a polštáře na sezení. 

Mezi mnoha modely vyniká RETRO it, který je vhodný jak do interiérů, tak pro venkovní použití. Chytrá konstrukce ho činí stabilním a pohodlným křeslem, které nelze na zahradě přehlédnout. Navíc je velmi lehký, takže manipulaci s ním zvládnou i děti. Také je omyvatelný a jeho vnější povrch můžete kdykoliv svléknout a vyměnit.