Novinky v prodejně Polstrin | POLSTRIN DESIGN

Novinky v prodejně Polstrin

Prodejna Polstrin na Pražské třídě v Hradci Králové láká milovníky dobrého vkusu již spousty let. Jezdí sem pro inspiraci a odborné rady ohledně zařizování interiérů, především výběru nábytku a originálních doplňků, které se vyrábí přímo v budově této prodejny.

Zákazník si nejdříve prohlédne vstupní vestibul, ve kterém Polstrin nabízí své originální pohovky a sedací soupravy. Ty se vyznačují především dokonalým řemeslným zpracováním, často s vysokým podílem ruční práce, a originálním designem českých návrhářů.   

Vedle „velkého nábytku“ najdete v těchto prostorách i širokou nabídku bytových doplňků. Polstrin sám některé vyrábí, například odkladní stolky, nerezové tácy na područky nebo dekorativní polštáře. Jiné pečlivě vybírá, to aby zákazníci získali to nejlepší ze současného evropského trhu. Vybrat si tak můžete z kolekcí nedostižného českého skla a křišťálu, německého chytrého porcelánu nebo italských atypických svítidel.

V suterénu této prodejny naleznete také studio zdravého spaní, kde jsou vystaveny postele z dílny Polstrin. Zákazníci si zde mohou objednat postel přesně podle svého přání, včetně výběru velikosti roštů, speciálních matrací nebo potahových materiálů. Koupí zde i další vybavení do ložnic, jako polštáře, deky, přikrývky a povlečení, vše od světových značek a nově i od tradičního českého výrobce Veba z Broumova.

Nově otevřené výstavní prostory v prvním patře jsou věnovány seniorům a jejich specifickým potřebám v oblasti nábytku. Polstrin zde nabízí speciální sedací soupravy a křesla od německé firmy Himolla. Ta má v této oblasti letité zkušenosti a její výrobky bez obtíží splňují ta nejnáročnější kritéria na bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Je například držitelem certifikátu od AGR, německého sdružení lékařů v Kampani za zdravější záda.

Zákaznící, kteří hledají to nejlepší pro sebe nebo pro své blízké, si mohou v Polstrinu osobně vyzkoušet speciální sedací soupravy určené pro seniory. Jsou ovládané mechanickými nebo elektrickými motory, čímž výrazně usnadňují usedání a vstávání jejich uživatelů a rapidně tím snižují možnost nečekaného úrazu. Jejich bederní podpěrky zdravě podpírají často bolavá záda a s pomocí posuvných sedáků si tak lze nastavit nejen nejpohodlnější, ale i nejzdravější sezení pro náš odpočinek.

Prodejna Polstrin je otevřena každý všední den od 9:00 - 18:00, v sobotu od 9:00 - 12:30.