Pořad "Jak se staví sen" našel inspiraci v Polstrinu | POLSTRIN DESIGN

Pořad "Jak se staví sen" našel inspiraci v Polstrinu

 

Na začátku jsou lidé, kteří nejsou spokojeni se svým bydlením a nebojí se změny. Na konci jsou silné emoce a krásné interiéry. Co je mezitím? Pečlivá práce designérů a hlavně hledání těch nejlepších kousků! 

Jsme rádi, že náš originální čalouněný nábytek zaujal televizní designéry natolik, že ho vybrali do celkem čtyř dílů nejnovější řady pořadu televize Prima "Jak se staví sen". Znamená to potvrzení naší filosofie, že nábytek má být nejen maximálně funkční a řemeslně dokonale zpracovaný, ale že se dnes cení i originalita a snaha o moderní výraz nábytku.

 V polovině března tak diváci mohli vidět naši sedací soupravu Tiber v bílé kožence, v dalším dílu to byla znovu bílá pohovka, tentokrát ale Kery s textilním potahem. Oba materiály byly vybrány s ohledem na přítomnost dětí v rodinách: koženka jako spolehlivý, léty prověřený materiál, speciální textilní potah Kery má zase unikátní povrch, který zamezuje vsáknutí všech druhů tekutin.

 V posledním březnovém víkendu mohli diváci obdivovat i jeden kousek z naší  Design Collection, křesílko Bombolo návrháře Davida Pacáka. V roce 2011 byl za něj nominován na Národní cenu za studentský design a od té doby sklízí obdiv od akademické i laické veřejnosti. Majitelka tohoto rekonstruovaného bytu získala od Polstrinu i rozkládací sedačku Arkas, která je přímo vyrobená pro menší byty.   

 Poslední zastoupení Polstrinu v tomto pořadu bylo hned na začátku dubna, kdy rodina Havlíkových dostala darem pohovku Senso. Tento unikátní kousek v Čechách nevídaně řešeného sedacího nábytku navrhl exkluzivně pro Polstrin Marek Poddaný.