Léto se blíží - je čas na piknik! | POLSTRIN DESIGN

Léto se blíží - je čas na piknik!

Pikniková deka, dobré víno a plody z vaší zahrady. Nemusíte být zrovna milionáři, abyste si mohli dovolit podobnou letní pohodu. Výběr piknikové deky je ale zásadní. Pokud sáhnete vedle, můžete si mimo hezkých vzpomínek přinést domů i nepěkné nachlazení.

Po které tedy sáhnout? Polstrin nově nabízí vybrané piknikové deky od známé německé firmy Biederlack. Vyznačují se trendy barvami, kvalitním materiálem i zpracováním. 

Deky nabízí ve dvou velikostech - 130x170cm a  200x200cm. Na výběr je z několika barev, jistě si vyberete tu svou. Zespod deky je všitá folie, proto je textilie teplejší a zdravotně bezpečnější. Snadná je i údržba, díky chytrému balení je i praktická a můžete ji mít s sebou, kdekoliv si budete přát.

Pokud rádi „piknikujete“ ve volné krajině, jistě sáhnete po dece. Pokud ale podobné společenské posezení praktikujete i u vás na zahradě, asi pro větší pohodlí zvolíte spíše židli. Nebo pytel?

Polstrin vsadil na současný design a přivezl do Čech výrobky se značkou SACK it. Výrobky této mladé dánské firmy jsou nezaměnitelné s jinými, jejich autoři se nebojí experimentovat a výsledkem jsou jedinečné pytle a polštáře na sezení. Mezi mnoha modely vyniká RETRO it, který je vhodný jak do interiérů, tak pro venkovní použití. Chytrá konstrukce ho činí stabilním a pohodlným křeslem, které nelze na zahradě přehlédnout. Navíc je velmi lehký, takže manipulaci s ním zvládnou i děti. 
 
Pokud dáváte přednost tradičnímu zahradnímu nábytku, můžete si ještě v Polstrinu vybrat mezi zahraniční firmou Cane-line nebo Tribú a českým výrobcem TODUS. Oba vyrábí kvalitní, nadčasový nábytek, který vydrží všechna úskalí venkovního života.