NISUS - elegance v kůži | POLSTRIN DESIGN

NISUS - elegance v kůži

NISUS je pocitově odlehčená pohovka, která se skvěle hodí do všech typů interiérů, ve kterých dbáme na eleganci a osobitost. 

Již z dálky působí NISUS v prostoru velmi lehce, pomáhají tomu jeho subtilní kónické nožky, které jsou u tohoto modelu dostatečně vysoko. Pod pohovkou tak můžeme velmi pohodlně uklízet, bez problému pod ní projede například robotický vysavač. Dostatečný prostor nad zemí ocení také ti z nás, kteří mají podlahové topení a nechtějí jeho výkon zbytečně omezovat.

Nisus -v -kůži 

Dobře zvolená výška a pevnost sedáků také pomáhá při vstávání a usedání, pohovku NISUS lze tedy bez váhání doporučit i starším osobám. Model lze pro větší pohodlí uživatelů osadit opěrkami hlavy, které mohou být integrované výklopné nebo samostatné válcové.

 

Polstrin vyrábí sedací soupravu NISUS v několika variantách, její osobitý charakter ale nejlépe poznáme v kůži. Díky tomuto jedinečnému potahu totiž vyniknou všechny její přednosti. Dobře je na ní vidět třeba efektní dvojité prošití, které zdůrazňuje povahu tohoto ušlechtilého materiálu. Kdo se rozhodne pro kůži, získá ale mnohem víc, než jen novou pohovku. Už samotná vůně přírodní kůže evokuje pocit bezpečí a domova. Potah je také velmi příjemný na dotek, po delším pátrání najdeme i stopy po jizvách nebo bodnutí hmyzem ve zvířecí kůži. Kožená sedací souprava je věcí na celý život a tak k ní musíme také přistupovat. Pomalu, ale jistě s námi stárne, dýchá, roztahuje se, až získá charakteristickou patinu. Případné rozvolnění potahu není na závadu, naopak je znakem osobitosti a autentičnosti.    

 

Kůže jako potahový materiál má také velmi příjemné uživatelské vlastnosti. Vyznačuje se velkou odolností, jeho údržba je jednoduchá. Pohovka NISUS proto nepotřebuje žádné zvláštní zacházení, jen zajímavý prostor, ve kterém vynikne celá její přírozená krása.    

 

Více o pohovce NISUS najdete ZDE.