Dobré spaní „po italsku“ | POLSTRIN DESIGN

Dobré spaní „po italsku“

Sháníte novou matraci a nevyznáte se v široké nabídce? Kupte ověřenou kvalitu a získejte navíc anatomický polštář zdarma! Čas máte do konce srpna.

Italský výrobce zdravotních matrací Magniflex má v Česku několik zastoupení, jedním z certifikovaných prodejců je i královéhradecký Polstrin. Matrace od této firmy totiž splňují nenáročnější kritéria zdravotních matrací, ne náhodou vlastní nejvyšší zdravotní certifikaci v rámci EU.

Co všechno získáte, pokud se rozhodnete pro matrace Magniflex? 

 Důvěryhodného partnera - tento italský výrobce má více než 50 letou tradici. 

 Opravdového odborníka - matrace a anatomické polštáře vyvíjí ve vlastních spánkových laboratořích.

 Jistotu pro vaše zdraví – garance nepřítomnosti alergenních látek v matracích a polštářích, stejně jako látek, které mohou ohrožovat lidské zdraví a životní prostředí.

 Bezpečnou přepravu – hygienické vakuové balení.

 Záruku – prodloužená záruka až na 12 let.

 Bonus – do konce srpna při koupi zdravotní matrace Magniflex anatomický polštář zdarma!

Polstrin vybírá pro své zákazníky vždy to nejlepší. S Matrací Magniflex budete mít jistotu zdravého a pohodlného spánku, proto je číslem jedna v nabídce prodejny Polstrin. 

Navíc si zde můžete prohlédnout i vyhlášenou kolekci polstrovaných postelí značky Polstrin. Ať již si vyberete vítěze designových soutěží (např. postel Auxó) nebo nestárnoucí klasiku (postel Dafné), nebudete návštěvy velkorysé prodejny Polstrin v Hradci Králové litovat.