Připravte se ke spánku během pár vteřin | POLSTRIN DESIGN

Připravte se ke spánku během pár vteřin

Spíte na rozkládací pohovce a vadí vám, kolik času každý den trávíte tím, že pohovku měníte na postel a ráno zase nazpátek? Zapomeňte na ztracený čas a dřinu a pořiďte si domů moderní a chytrý mechanismus, který rozloží pohovku v krátkém okamžiku. 

 

Každodenní spaní na rozkládací pohovce je realitou mnoha z nás. Malometrážní městské byty ani neumožňují jiné varianty, obzvlášť když v nich bydlí celé rodiny. V dnešní době lze ale tento nepříjemný problém řešit s elegancí a důvtipem. Jen si musíte vybrat tu správnou pohovku.

Hlavní zásadou je, aby rozkládací pohovka dobře splňovala obě své funkce, tedy aby se na ní přes den příjemně sedělo a v noci pohodlně spalo. Takový kus nábytku musí být bytelný, vyroben z kvalitních materiálů a splňovat všechny technické i estetické parametry.

Rozkládací pohovka ARKAS je právě taková. Na první pohled upoutá jednoduchostí svých tvarů a linií, širokými sedáky vyzývá kolemjdoucí k odpočinku. Při nákupu této pohovky můžete vybírat z široké palety potahových materiálů, vhodně zvolená barva a vzor pohovku opticky zvýrazní, nebo naopak zasadí do již vybaveného interiéru.

Pro maximálně pohodlné denní posezení lze pohovku ARKAS doplnit o válcové opěrky hlavy, hospodyně jistě ocení i možnost přidání výsuvných koleček pro snadnou manipulaci při úklidu. 

Pro změnu ARKASu z plnohodnotné pohovky na plnohodnotnou postel je potřeba provést několik snadných pohybů. Jak jednoduše lze rozložit ARKAS, se podívejte na našem instruktážním videu.

Samotný mechanismus rozkladu je velmi efektivní, není nutné totiž odkládat žádné další díly pohovky. Prostě zatáhnete a mechanismus narovná složenou matraci, která je zcela srovnatelná s běžnými postelovými matracemi. Její pěnový obsah je obalen antialergickým potahem a leží na pevných dřevěných lamelách, které zajišťují požadovaný komfort pro spánek.

Nenechte si kazit každý večer zdlouhavou přestavbou pohovky nebo gauče na postel. Vyberte si ARKAS a získejte dva výrobky v jednom. Odměnou Vám bude kvalitní spánek a více času na Vaše koníčky.