Křeslo Rhea – dejte svému domovu styl | POLSTRIN DESIGN

Křeslo Rhea – dejte svému domovu styl

Bez kvalitního křesla se neobejde žádný dobře vybavený interiér. Tento tradiční, na první pohled sympatický nábytek totiž každou místnost pocitově zútulní a naplní atmosférou pohody a klidu. Lidé v něm pak rádi žijí a vytvoří si k němu silný osobní vztah.

Dokonale vyvážené proporce křesla RHEA umožňují velmi pohodlné sezení, které ještě můžeme posílit podnožkou ve stejném typu potahu. Efektně skosené područky zvýrazňují jeho elegantní linie, které dobře zapadnou do tradičního i moderního interiéru. Křeslo splňuje všechny požadavky na kvalitu, estetiku a ergonomii.

Křeslo se vyrábí ve třech variantách: nízké (výška 86 cm), vysoké (výška 105 cm) a verze ušák (výška 110 cm). Můžeme si proto vybrat podle vlastních preferencí a umístit ho téměř v každém typu místnosti. Nízké křeslo se nabízí jako doplněk ke stávající sedací soupravě v obývacím pokoji, vysoké křeslo jako solitér třeba v pracovně nebo ateliéru, a ušák se cítí dobře všude tam, kde chceme mít chvíli klidu a odpočinku.

 

Křesílka Rhea

 

Kolekce křesel RHEA vznikla na podnět designérského týmu Ambience Design, který tím tak reagoval na nedostatečnou nabídku solitérních křesel z dílen českých výrobců. Polstrin je jeho výhradním výrobcem.