Zakázková výroba z dílny Polstrin | POLSTRIN DESIGN

Zakázková výroba z dílny Polstrin

Představujeme vám výběr z naší nejnovější zakázkové výroby, která pokrývá realizace interiérů soukromých investorů i veřejných prostor.

Velmi úspěšnou realizací je kompletní návrh a vybavení interiéru apartmánu ve Špindlerově Mlýně. Naše Studio Polstrin převzalo od soukromého investora požadavek na vytvoření útulného domácího prostředí, které bude vybaveno v nadstandardní kvalitě. Návrh interiéru tedy kladl důraz na maximální komfort, funkčnost jednotlivých prvků a kvalitní, precizní provedení. V apartmánu jsme vytvořili otevřený společenský prostor s navazující kuchyní a jídelním koutem, kde mohou majitelé trávit příjemné chvíle pohromadě, soukromou zónu pak představují tři ložnice a koupelna. Apartmán jsme předávali do posledního detailu kompletně zařízený, od nábytku, doplňků, kuchyňského vybavení, až po hygienické potřeby.

Další realizované zakázky firmy Polstrin jsou již veřejně přístupné a proto se sami můžete přesvědčit o kvalitě naší zakázkové výroby. První z nich je atypický čalouněný sedací nábytek, který najdete v prostoru předprodeje vstupenek Klicperova divadla. Další potkáte v oblíbeném klubu La Fabrique, kde usednete do našich pohovek Andros, zde ale opatřené zlatými výšivkami se jménem klubu.

Výjimečnou zakázkou pro nás bylo zapojení se do rekonstrukce námořní jachty Mystical , kde jsme vytvořili čtyři pohodlné zóny k odpočinku ve vnitřním i venkovním prostoru. Více informací o jachtě najdete zde.

Poslední vybranou realizací je vybavení propojovacího koridoru Farmaceutické fakulty v Hradci Králové, který jsme rozveselili zajímavými čalouněnými „molekulami“ a pohodlnými lavicemi.

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.