Ferés – pohovka nad vaše očekávání | POLSTRIN DESIGN

Ferés – pohovka nad vaše očekávání

První novinkou pro rok 2016 je Ferés, nový model sedací soupravy z dílny Polstrin. Na první pohled upoutá oblými tvary, na ten druhý skrytými funkcemi, které umožňují velmi pohodlné sezení pro všechny typy postav. 

Ferés má sympatické rozměry, je vhodný především do malometrážních bytů, kde zastoupí funkci pohodlné pohovky. V plné výbavě má Ferés k dispozici polohovací opěrky zad, které zvyšují komfort opření. Sedací část zase můžete prohloubit díky kvalitnímu posunovacímu systému a zvýšit tak hloubku sedu o 3, 7 nebo 12 cm. Z původně prostorově úsporné pohovky se rázem stane velmi pohodlné sezení i pro vyšší postavy.

Pohovku Ferés lze navíc přidáním dalšího očalouněného dílu přeměnit na příležitostnou postel a mít tak v záloze místo pro spánek vašich nejbližších přátel. Proto tento model doporučujeme do menších bytů, chalup nebo studentských pokojů.

Originální vzhled sedací soupravy můžete podpořit i výrazným kontrastním švem, který vynikne na kůži i na vybraných potahových látkách. Moderní prošití dodá sedací soupravě šmrnc a podtrhne váš osobitý styl. 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.