Elegantní křesla pro šarmantní osobnosti | POLSTRIN DESIGN

Elegantní křesla pro šarmantní osobnosti

Již 20. ročník ankety Šarmantní osobnost ovládl v pátek 29. dubna profesor Jan Pirk, který díky svému neoddiskutovatelnému šarmu získal hlavní cenu soutěže – Zlaté slunce. Mezi jeho úspěšné předchůdce patřili například Marek Eben, Zdeněk Svěrák, Zdeněk Troška, Květa Fialová nebo Hana Maciuchová. Tato soutěž osobností se pořádá již od roku 1996 a rozhodují v ní sympatie posluchačů Českého Rozhlasu Hradec Králové a Český Rozhlas Pardubice.

 

Letošní slavnostní, jubilejní galavečer se odehrával jako vždy v Kongresovém centru Aldis. Na pódiu seděli vzácní hosté v křeslech, která pochází z dílen královéhradecké rodinné firmy Polstrin. Na pohodlných modelech řady Rhea tak zasedli bývalí vítězové této ankety, jako režisér Zdeněk Troška, zpěvačka Yvetta Simonová, botanik Václav Větvička, komentátor Jan Petránek nebo senátor Miroslav Antl.

 

Polstrin zapůjčil této prestižní krajské události své modely s radostí, stejně jako minulých letech, a stal se tak spoluautorem hlavní scény galavečera. Ten mohli sledovat nejen diváci v sále, ale i posluchači Českého rozhlasu nebo domácí diváci online přenosu na kanálu YouTube Českého rozhlasu. Vedle známých osobností a zajímavých rozhovorů měli možnost slyšet pěvecká vystoupení Ilony Csákové, Kamily Nývltové a Josefa Vágnera za doprovodu Big bandu Gustava broma, nebo vokální skupiny Gentlemen Singers.