Pohodlně se opřít do ušáka a natáhnout nohy... | POLSTRIN DESIGN

Pohodlně se opřít do ušáka a natáhnout nohy...

Křeslo je symbolem relaxace a příjemných pocitů. V rodinách si na něj jednotliví členové dělají nároky a mají k němu osobní vztah. Když si ho pořizujeme, většinou již víme pro koho a k jakému účelu a chceme, aby nám dlouho a dobře sloužilo. 

Hlava rodiny v něm při čtení novin usíná, babička plete vnoučatům ponožky, maminka sleduje svůj oblíbený seriál. Křeslo je takovým němým svědkem významných rodinných událostí, v rodinných albech hraje důležitou roli. 

Typ křesla vybíráme podle velikosti prostoru a funkce, ke které má sloužit. Křeslo pro delší odpočinek by mělo mít dostatečně vysokou zádovou opěrku, abyste si mohli pohodlně opřít hlavu a může být doplněno podnožkou. Pokud si chci rychle vypít kávu, přečíst zprávy na facebooku nebo zavolat kamarádce, můžu zvolit křesílko nižší, ale i přesto komfortní.

Dřívějšímu unifikovanému systému pohovky a dvou křesel ve stejném designu již dávno odzvonilo. Dnešní interiéry jsou mnohem hravější, umí vtipně kombinovat materiály, barvy i styly.  

 

 

Barevná stylizace čalouněného křesla vytváří celkový charakter místnosti. Stejně jako nudný šedivý outfit rozzáříte výraznou šálkou, kabelkou či opaskem, tak i křeslo dokáže vytvořit tu správnou pozitivní energii a oživit pokoj nevýrazných barev a tónů. Zvolíme-li výrazný vzor a barvu, křeslo bude dominantou pokoje. Zaujme na první pohled a barevné ladění dekorací se mu bude potom přizpůsobovat. Pokud se ve výběru potahové látky odvážete, získáte tak osobitý jedinečný interiér.

Kvalitní křeslo, které správně podporuje ergonomii lidského těla, může pozitivně ovlivnit kvalitu vašeho života. Usaďte se, uvelebte se, jedině osobním výběrem uděláte správnou volbu. 

Na solitérní křesla se výborně hodí vzorové potahové materiály z nově nabízených kolekcí Soft, Family a Casino. Nebojte se obrátit o radu s výběrem materiálu na odborníky například v prodejně Polstrin v Hradci Králové nebo u našich obchodních partnerů.