Chair Hey | POLSTRIN DESIGN

Hey

Metal Chair Hey

TheKřeslo Hey vzniklo ve spolupráci s talentovanou studentkou Fakulty umění a designu v Ústí nad Labem Veronikou Pechmanovou.Hey chair was created in cooperation with a talented student of the Faculty of Art and Design in Ústí nad Labem, Veronika Pechmanová. Křesílko Hey upoutá výraznou kovovou konstrukcí a nečekanou rozkládací funkcí. The Hey chair has a striking metal construction with unexpected surprising folding functionality.

Tvoří ho tři základní prvky - konstrukce z ohýbané trubky, čalounění a dřevěné područky.It consists of three basic elements - construction of bent tubes, upholstery and wooden armrests. V návrhu je kladen důraz na výrazovou jednotu a jednoduchost.The proposal emphasises simplicity and utility. I když jde o nábytek s rozkládacím prvkem, křeslo působí lehce a vzdušně.Even though this is furniture with a folding capability, this chair makes a light and airy impression. Čalouněná část křesla je složena ze čtyř dílů a pohodlně se rozloží do jedné plochy na ležení. The upholstered part of the chair consists of four parts that are easily dismantled into a seamless surface to lie on. Zářezy v matraci dodávají křeslu osobitý styl a zároveň slouží jako aretace v konstrukci, čímž vtipně zabraňují jejímu posunu.Indentations in the seat cushion lend the chair an individual stylish look while serving as a lock of the construction wittily preventing its displacement.

 

Volba názvu Hey odkazuje k jednoduchosti, momentu překvapení a rozhovoru mezi přáteli. The choice of name Hey refers to its simplicity, moment of surprise and easy chatting with friends.

Slide 1