Sezení na míru každému věku | POLSTRIN DESIGN

Sezení na míru každému věku

Nároky na vhodnou pohovku se v lidském životě několikrát změní. Jako první si pořizujeme tu nejlevnější a nejmenší. Potřebujeme od ní, aby se vešla do miniaturního studentského pokoje a aby se na ní mohla vyspat případná návštěva, další parametry nás většinou nezajímají. 

 

Pak se rozrosteme v rodinu a to už často myslíme na větší pohovku, která snese každodenní zátěž čtyř lidí a hlavně oblíbené činnosti těch nejmenších – malování, chroupání křupek, hraní si na dinosaury, na rytíře, občas trocha gymnastiky…   

 

A nakonec přijde čas, kdy jsou děti z domu pryč a my začínáme konečně myslet na sebe, na svá přání, na své potřeby. A právě v této chvíli bychom měli dobře zvážit kvalitu výrobku, který si pořizujeme již „napořád“.

 

Německá firma HIMOLLA vyrábí pohovky a křesla, která splňují ta nejpřísnější kritéria. Jejich ergonomie je speciálně navržená pro maximálně zdravé sezení, které podpoří vaši páteř a výrazně tím může snížit bolesti hlavy i zad, které nás ve středním věku často potkávají. Tyto speciální bederní podpěry získaly evropský certifikát od AGR (Kampaň za zdravější záda – evropské sdružení zdravotních organizací oceňuje kvalitní výrobky od roku 1995) a o jejich kvalitě tak není třeba pochybovat.  

 

Dalším zdravotním prvkem je možnost nastavení hloubky a výšky sedáku, přesně podle vaší potřeby. Správně vysokým sedem pomáháte své páteři a předcházíte dalším nepříjemným onemocněním dolních končetin. A luxusní materiály i světový design jsou již jen třešničkou na dortu tohoto výjimečného nábytku. 

 

Model ERGOselect3, který je vlajkovou lodí zdravého sezení od HIMOLLI, si můžete právě teď vyzkoušet v prodejně Polstrin v Hradci Králové. Na demokřeslu zjistíte požadovanou výšku a hloubku sedáku a pak už stačí jen objednat tu správnou velikost.