Kariéra | POLSTRIN DESIGN

Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu

 

Jsme Polstrin, v naší firmě vyrábíme čalouněný nábytek s přidanou hodnotou v podobě poctivé práce. Snažíme se nabízet pouze kvalitní výrobky s dlouhou životností, zakládáme si na řemeslné, dobře odvedené práci. Naše dlouholetá tradice je naším závazkem do budoucna. Ctíme naše hodnoty jako jsou individuální přístup, osobní nasazení, lidskost, poctivost, naše dlouholetá historie a odpovědnost k našemu okolí. Do našeho týmu hledáme nové kolegy se stejným cítěním, kteří mají chuť do práce. Pokud jsou ti naše hodnoty blízké, neváhej se k nám přidat.

 

Nabízíme zajímavou a pestrou práci, za kterou jsou vidět výsledky. Zakládáme si na příjemném pracovním prostředí a dobrém kolektivu. 

 

Není otevřená pozice tvého zaměření? Neboj se nás i tak kontaktovat na prace@polstrin.cz.

 


BAVÍ VÁS ADMINISTRATIVA?

Jsme rodinná česká společnost POLSTRIN DESIGN, specializujeme se na výrobu čalouněného nábytku a v současné době hledáme schopného a výkonného člověka na pozici:  

 

FAKTURANT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

 

 

Pokud jsou vaše odpovědi „ano“, tak můžeme hledat právě Vás. 

 

Náplň práce:

 

Budete zodpovídat za: 

  

Vaším výsledkem práce bude: 

  

Výhodou:

 

Svou prací bude výrazně přispívat ke spokojenosti našich stálých partnerů v ČR i v zahraničí. Tím pádem, jste velice důležitý článek v naší firmě. Spolehlivost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem. Je pro nás jako firmu důležité, co je za námi vidět. 

 

Pokud je to důležité i pro Vás, přidejte se k nám!

 

Těšíme se na tvůj životopis na prace@polstrin.cz nebo zavolej na 728 769 818.

career