Postel Karpó | POLSTRIN DESIGN

Karpó

Postel KARPÓ vyniká svou jednoduchostí. Výrazné očalouněné podélné segmenty tvoří nadčasový design. KARPÓ se hodí do malých i větších ložnic, může stát v prostoru a vytvořit tak jedinečný, útulný kout pro odpočinek. 

 Cena postele v látce od 29.778 Kč
rozměr 191/215/v. 120 cm (pro matraci 180/200 cm)

 

 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1