Postel Hestie | POLSTRIN DESIGN

Hestie

Čalounickou technikou vtahování získalo čelo HESTIE oblé křivky, které na první pohled působí měkce a pohodlně.  Prodloužením zadního čela získá postel nejen na objemu, ale i efektní pozadí pro noční stolky. Moderní vzhled podtrhuje vybraná kovová ližina, lze ji ale zaměnit za klasické kulaté či hranaté podnoží. 

Čalouněné postele se staly trendem poslední doby. Oproti klasickým dřevěným postelím dokážou díky správně zvolenému potahovému materiálu vykouzlit velmi příjemnou atmosféru v interiéru. Široký výběr provedení vzorů zadních čel uspokojí zákazníky nejrůznějších vkusů a stylů.

Dřevěná očalouněná konstrukce je pevná a velmi stabilní díky kvalitnímu vnitřnímu kování, rám postele je zespodu otevřený, což napomáhá odvětrávání a pozitivně ovlivňuje životnost matrací a správnou hygienu. Postele mohou být doplněny o úložný prostor ve formě zásuvkového modulu ve dvou standardních velikostech. 

Cena postele v látce od 37.062 Kč
rozměr 264/215/v. 129 cm (pro matraci 180/200 cm)

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1