Matrace | POLSTRIN DESIGN

Matrace

V klidném prostředí naší prodejny si můžete vyzkoušet pěnové i pružinové matrace, pro alergiky máme snímatelné a pratelné matracové potahy. Pokud potřebujete atypický rozměr nebo dokonce matraci na míru, rádi vyjdeme vstříc vašim potřebám.

 

 

 

SELENE je luxusní sedmi zónová sendvičová matrace. Její jádro je tvořeno velmi kvalitní vysoceobjemovou studenou pěnou, která zajišťuje vysokou kvalitu a životnost matrace. Profilované jádro zajišťuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a zároveň tvoří na matraci 7 anatomických zón. Pro zvýšení komfortu spánku spojeným s možností výběru tuhosti vrchní lehací plochy, jsou v rámci jedné matrace použity dva odlišné typy pěn. Na jedné vrchní straně matrace je použita pěna viskoelastická a na druhé straně pěna latexová.

 

 

 

MAPA je vysoce kvalitní matrace, jejíž jádro je tvořeno taštičkovými 5-zónovými pružinami. Boky této matrace jsou vyrobeny z kvalitní polyuretanové pěny. Pružinové jádro je překryté roznášecí vrstvou, která je na jedné straně tužší a na druhé měkčí, což znamená, že otočením matrace získáme na výběr ze dvou tuhostí. Na lehacích plochách je použita studená pěna, která díky své otevřené struktuře zajišťuje vzdušnost matrace. Na kvalitě matrace přidává i vynikající bodová elasticita studené pěny. Zónové jádro zajišťuje výborné anatomické podmínky při ležení.

Potah pro matraci Selene, Mapa: BAMBOO / Jedná se o luxusní potah vyrobený z tkaniny obsahující bambusová vlákna. Potah je opatřen zipem ze 4 stran, je tedy svlékací a pratelný do 40°C.

 

 

 

matrace-sono-1SONO je matrace, která přichází s novým řešením maximálního odvětrávání a odvádění vlhkosti (ventilační zóny). V jádru je použita ventilační pěna Dryfeel a profilované zónové vrstvy. Na tomto základním jádru je umístěna vrchní 4 cm vrstva pěny, kterou lze kdykoliv v průběhu užívání matrace vyměnit, aniž by se muselo měnit jádro matrace. Na výběr jsou tyto typy pěn: V-viscoelastická nebo K-studená vysoceobjemová PUR pěna. Novinkou je antialergická pěna Cellpur, která aktivně dýchá a díky unikátní mikrostruktuře pohlcuje během spánku naši vlhkost, kterou následně rychle uvolní. Hygiena i komfort jsou tak v dokonalé rovnováze.

Potah: MICRO AKTIVE / Vyznačuje se schopností aktivně ničit plísně a bakterie. Je vhodný pro alergiky. Potah je svlékací a lze prát do 60°C.

 

 

 

matrace_nyxNYX je exklusivní matrace s mikrotaštičkovým pružinovým jádrem. Kolem pružiny je zpevňující rámeček z kvalitní polyuretanové pěny, s vyprofilovanými ventilačními otvory pro zajištění cirkulace vzduchu. Samotné jádro má 7 anatomických zón. Pružiny jsou z každé strany překryty jinak tuhou roznášecí vrstvou, což znamená, že otočením matrace získáte dvě odlišně tuhé lehací plochy. Dále je zde vrstva koňských žíní pro zajištění provzdušnění lehací plochy. Jako poslední vrstva je použita latexová pěna, která díky svému složení odpuzuje roztoče a aktivně tím působí proti alergiím, navíc velmi dobře pracuje s vlhkostí a dává lehací ploše příjemnou měkkost.

Potah: Kašmír/ Jedná se o luxusní potah vyrobený z tkaniny s kašmírem. Potah je svlékací a prací do 40°C. 

 

 

Vedle našich matrací nabízíme také výrobky od české firmy SOnES a italské firmy Magniflex.

Ta se specializuje na výrobu zónových matrací, které rozdílnou mírou tuhosti na různých místech lehací plochy dosahují rovnoměrného a zdravého ukotvení spícího těla. Firma nabízí různé vnitřní náplně svých matrací (např. durenové náplně jsou velmi pružné a aktivně podporují regeneraci páteře) i různé druhy potahů - zimní a letní potahy nebo proševy z polyesterových vláken, které jsou vhodné pro alergiky.     

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Slide 1