Sedací souprava Ferés | POLSTRIN DESIGN

Ferés

Nad vaše očekávání

Sedací souprava FERÉS vyčnívá svými oblými tvary z řady již nabízených sedacích souprav. Byla vyvíjena s důrazem na použití v menších prostorách, což uvítají zejména majitelé malometrážních bytů.  Sympatická vzhledem i svou velikostí překvapí nečekanými funkcemi, které dokážou vyhovět téměř všem typům postav. Sami si zvolíte, která z nich vám bude nejlépe vyhovovat. 

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 31.557 Kč
rozměr 196/93/v.82 -95 cm
 

 

V plné výbavě FERÉS nabízí polohovací opěrky zad, díky kterým získáte dostatek podpory pro pohodlné opření a příjemný odpočinek. Sedací část lze doplnit o kvalitní vysunovací systém, který prodlouží hloubku sedu o 3, 7 nebo 12 cm.  Rozkládací mechanismus je očalouněný, proto ho lze využít k rozšíření sedací plochy pro případné lenošení nebo s použitím správného dalšího dílu k příležitostnému přespání. Vhodně nastavená výška polohovací područky vám pomůže správně podepřít ruku, podle toho, co zrovna děláte. 

Originální vzhled sedací soupravy můžete podpořit výrazným kontrastním švem, ten vynikne na kůži i na vybraných potahových látkách. Moderní prošití dodá sedací soupravě šmrnc a podtrhne váš osobitý styl. Vzorkovnici nabízených nití si můžete stáhnout níže.

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Slide 1