Sedací souprava Arkas | POLSTRIN DESIGN

Arkas

Elegantní řešení pro pohodlné sezení a každodenní spaní

ARKAS je moderní víceúčelová sedací souprava. Přes den poslouží jako stylové a pohodlné dvojkřeslo, které nabízí příjemné posezení a možnost odpočinku. V noci pak ARKAS, díky jednoduchému a snadno obslužnému rozkládacímu mechanismu, můžete proměnit na plnohodnotnou dvoulůžkovou postel s kvalitní matrací, která splní velmi náročné požadavky na zdravý spánek.  

Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 43.899 Kč
rozměr 188/98(215)/v. 80 cm (matrace 140/190/10 cm)

 

Celkový zážitek z odpočinku v sedací soupravě ARKAS zvyšuje kombinace komfortního sedáku a opěrákových polštářů, pocit pohodlí ještě umocníte přidáním válcových opěráků hlavy. Model lze navíc doplnit o výsuvná kolečka. Díky nim ARKAS jednoduše přesunete z místa na místo, což oceníte zejména při úklidu. 

arkas_2

Večer lze ARKAS několika snadnými pohyby rozložit na pohodlnou postel. Kvalitní pružná pěnová matrace umístěná na lamelovém roštu a chytrý rozkládací mechanismus tvoří dohromady plnohodnotnou plochu pro zdravý spánek. Kromě standardních rozměrů matrace 160 cm a 140 cm jsou k dispozici také rozměry 120, 100 a 70 cm.

arkas_3

ARKAS je elegantním řešením pro mnoho interiérových situací. V malometrážních bytech bez problémů nahradí plnohodnotnou postel, na chalupě nebo v pracovně nabídne pohodlí křesla i kvalitního lůžka. Bonusem je jednoduchá manipulace.  

Jak snadná je proměna dvojkřesla na velkorysou postel, uvidíte na tomto videu.    

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Slide 1