Sedací souprava Arkas | POLSTRIN DESIGN

Arkas

Elegantní řešení pro pohodlné sezení a každodenní spaní

ARKAS je moderní víceúčelová sedací souprava. Přes den poslouží jako stylové a pohodlné dvojkřeslo, které nabízí příjemné posezení a možnost odpočinku. V noci pak ARKAS, díky jednoduchému a snadno obslužnému rozkládacímu mechanismu, můžete proměnit na plnohodnotnou dvoulůžkovou postel s kvalitní matrací, která splní velmi náročné požadavky na zdravý spánek. 

 

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 44.734 Kč
rozměr 188/98(215)/v. 80 cm (matrace 140/190/10 cm)

 

Celkový zážitek z odpočinku v sedací soupravě ARKAS zvyšuje kombinace komfortního sedáku a opěrákových polštářů, pocit pohodlí ještě umocníte přidáním válcových opěráků hlavy. Model lze navíc doplnit o výsuvná kolečka. Díky nim ARKAS jednoduše přesunete z místa na místo, což oceníte zejména při úklidu. 

 

Večer lze ARKAS několika snadnými pohyby rozložit na pohodlnou postel. Kvalitní pružná pěnová matrace umístěná na lamelovém roštu a chytrý rozkládací mechanismus tvoří dohromady plnohodnotnou plochu pro zdravý spánek. Nabízíme dvě velikosti pro šíři matrace 160 cm a 140 cm.  

ARKAS je elegantním řešením pro mnoho interiérových situací. V malometrážních bytech bez problémů nahradí plnohodnotnou postel, na chalupě nebo v pracovně nabídne pohodlí křesla i kvalitního lůžka. Bonusem je jednoduchá manipulace.  

Jak snadná je proměna dvojkřesla na velkorysou postel, uvidíte na tomto videu.    

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1