Sedací souprava Tiber | POLSTRIN DESIGN

Tiber

Variabilní modulová sedací sestava splňuje požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

TIBER je pohodlná sedací souprava, která nabízí řešení pro každou situaci. V jedné sestavě dokáže kombinovat úložný prostor i rozkládací systém, navíc je díky vysoké kvalitě použitých materiálů a propracovanému systému polyuretanových pěn v kombinaci s bonelovými pružinami velmi pohodlná k sezení. 

 

 

 Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 48.255 Kč
rozměr 259/175/v. 88 cm

 

Díky odnímatelným opěrákovým polštářům je snadné vytvořit prostor i pro odpočinek vleže. Pro pohodlné sezení lze pohovku doplnit o opěrky hlavy.

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 54.281 Kč
rozměr 259/233v. 88 cm

Systém skrytého kování umožňuje poskládat pohovku TIBER podle aktuálních potřeb. Sami se rozhodnete, které moduly použijete. Velmi praktickou částí je taburet, který může stát volně, nebo být spojen s ostatními díly, čímž se prodlouží sedací část pohovky pro natažení celého vašeho těla.

TIBER je praktická pohovka, která nabízí řešení pro každodenní sezení, víkendové relaxování i občasné spaní. Díky vyššímu, tužšímu sezení a středně hlubokým sedákům je příjemná i pro starší uživatele, kterým usedání a vstávání již může činit potíže. Pevné sedákové polštáře také zajistí, že se do mezer nedostanou nečistoty. Pro zvýšení vašeho komfortu může být TIBER doplněn o nerezový tác na područku.

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1