Sedací souprava Ikarus | POLSTRIN DESIGN

Ikarus

Sedací souprava, která nezestárne

Díky jednoduchým tvarům je design tohoto variabilního modelu opravdu nadčasový. Víme, že pohodlí je vnímáno velmi subjektivně a proto nabízíme možnost volit mezi dvěma tuhostmi sedákových polštářů a dvěma hloubkami sedu. U hlubší verze navíc nabízíme možnost doplnit sedací soupravu o rozkládací mechanismus.

Stejně jako sedákové, tak i opěrákové polštáře jsou oboustranné a pro dlouhou životnost sedací soupravy je doporučujeme pravidelně otáčet.

 

 Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 47.843 Kč
rozměr 321/220/v. 83 cm

 

Sedací souprava IKARUS je snadno přizpůsobitelná každému prostoru nejen výběrem jednotlivých prvků, ale i možností volit širokou či úzkou područku. Čalouněná záda jsou u nás standardem, proto již nemusíte svoji pohovku stavět pouze zády ke zdi.

Pro dokonalé pohodlí jsou připraveny opěrky hlavy, které lze posouvat podle potřeby a umístit je tam, kam je právě třeba. Efektní jsou i doporučená podnoží, zde klasické nohy nebo ližiny.

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1