Sedací souprava Nisus | POLSTRIN DESIGN

Nisus

Nadčasový vzhled s dynamikou

Pocitově odlehčená pohovka, která se hodí do každého interiéru. Dobře se vyjímá v kancelářích a pracovnách, vhledem ke své praktičnosti se ale hodí i do domácností. Její vysoké kónické nožky umožňují v okolí pohovky velmi jednoduchý úklid, bez potíží pod ní projede i robotický vysavač. 

 Vyrábíme ho také v rohové variantě. Model lze pro větší pohodlí uživatelů osadit opěrkami hlavy, které mohou být integrované výklopné nebo samostatné válcové.   

 

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce se standardním podnožím od 23.051 Kč

Rozměr 200 x 95 x v. 90 cm 

 

 

Zákazník má na výběr mezi několika typy potahů, charakter této pohovky vynikne v kůži i v textilním potahu. Na první pohled je na ní vidět třeba efektní dvojité prošití, které dokazuje zručnost našich profesionálních šiček.  

Sedací soupravy s dřevěným podnožím si znovu získávají oblibu. Důvody jsou především estetické - interiéry s dřevěnými prvky jsou pocitově velmi příjemné, člověk se v nich cítí pohodlně a bezpečně. Dřevo lze také lépe kombinovat s tradičním nábytkem a perfektně zapadne i do moderních dřevostaveb nebo roubenek. Dřevěná podnoží pohovky NISUS jsou toho důkazem. 

 

Cena zobrazené sedací soupravy v látce se standardním podnožím od 45.133 Kč

Rozměry 280 x 219 x v. 90 cm

 

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1