Sedací souprava Nisus | POLSTRIN DESIGN

Nisus

Nadčasový vzhled s dynamikou

Pocitově odlehčená pohovka, která se hodí do každého interiéru. Dobře se vyjímá v kancelářích a pracovnách, vhledem ke své praktičnosti se ale hodí i do domácností. Její vysoké kónické nožky umožňují v okolí pohovky velmi jednoduchý úklid, bez potíží pod ní projede i robotický vysavač. Také ji lze bez obav postavit přímo nad podlahová topná tělesa, díky velkorysému prostoru mezi podlahou a rámem sedací soupravy nesnížíme jejich výkon.

nisus_1

 Cena zobrazené sedací soupravy v látce od 22.325 Kč
rozměr 200/95/v. 90 cm

 

NISUS má díly do sestavy, lze ho proto prodloužit na požadovanou míru. Vyrábíme ho také v rohové variantě. Model lze pro větší pohodlí uživatelů osadit opěrkami hlavy, které mohou být integrované výklopné nebo samostatné válcové.   

nisus_2

Zákazník má na výběr mezi několika typy potahů, charakter této pohovky vynikne v kůži i v textilním potahu. Na první pohled je na ní vidět třeba efektní dvojité prošití, které dokazuje zručnost našich profesionálních šiček.  

Sedací souprava Nisus v kůži

Sedací soupravy s dřevěným podnožím si znovu získávají oblibu. Důvody jsou především estetické - interiéry s dřevěnými prvky jsou pocitově velmi příjemné, člověk se v nich cítí pohodlně a bezpečně. Dřevo lze také lépe kombinovat s tradičním nábytkem a perfektně zapadne i do moderních dřevostaveb nebo roubenek. Dřevěná podnoží pohovky NISUS jsou toho důkazem.  

nisus_drevo_1

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Slide 1