Křesla Rhea | POLSTRIN DESIGN

Kolekce Rhea

Rhea, dejte svému domovu styl 

Vytvoření originálního návrhu předcházela myšlenka o proporčně dokonalém křesle v jemných elegantních liniích, které bude vévodit každému interiéru, a zároveň bude splňovat všechny požadavky na kvalitu, estetiku a pohodlí. 

 Přidanou hodnotou křesla jsou tři různé varianty jeho provedení - křeslo nízké, křeslo vysoké a ušák. Každé z nich lze vhodně doplnit podnožkou ve stejném designu.  

Křeslo RHEA lze kombinovat se sedacími soupravami i dalšími křesly, lze ho ale použít i jako čistý solitér. Umístěte ho tam, kde nejste rušeni rodinou ani prací, kde se můžete věnovat sami sobě, svým koníčkům nebo odpočinku.

  Cena zobrazeného křesla v látce od 22.615 Kč
rozměr 74/86/v. 110 cm

 

Cena zobrazeného křesla v látce od 20.352 Kč
rozměr 70/83/v. 105 cm
 

 

 Cena zobrazeného křesla v látce od 18.646 Kč
rozměr 70/79/v. 86 cm 

Kolekce křesel RHEA vznikla na podnět designérského týmu Ambience Design, který tím tak reagoval na nedostatečnou nabídku solitérních křesel z dílen českých výrobců. Polstrin je jeho výhradním výrobcem.  

Máte dotaz? Využijte níže uvedený online formulář.

Uvedené osobní údaje zpracováváme za účelem zaslání odpovědi na Váš dotaz. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Informace o zpracování a účelu zpracování osobních údajů naleznete v sekci ochrana osobních údajů.
Slide 1